Meie lugu

Cube House OÜ pakub elegantse viimistlusega, kaasaegseid väikemaju, saunasid, välikööke, kontoreid ja muud. Ettevõtte peamiseks eeliseks on üle 20-aastane kogemus ehitusvaldkonnas, mis võimaldab pakkuda klientidele individuaalseid lahendusi ning täisteenust alates ideest kuni võtmete üleandmiseni.

Cube House OÜ loomise ajendiks oli soov ehitada suvila Peipsi äärde. Olemasolevad teadmised ehitusest ja idee luua mugav ning kaasaegne moodulmaja lahendus, mis sobiks ideaalselt looduskaunisse keskkonda ning pakuks perele hubast ja muretut puhkusekohta, viisid Cube House’i sünnini. Peagi pärast suvila ehitamist sai selgeks, et loodud moodulmaja võiks pakkuda sama mugavust ja kvaliteeti ka teistele. Sellest algatusest kasvas välja ettevõte, mis pakub kvaliteetseid ja funktsionaalseid moodulmaja lahendusi inimestele üle kogu Euroopa.

Kõik Cube House’i hooned valmivad tehases kuivades tingimustes, mis tagab nende vastupidavuse ja kvaliteedi. Kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga ja keskkonnasõbralikke materjale, et luua klientidele pikaajaliselt vastupidav ja kaunis maja.

Tootmisprotsessis järgime rangeid kvaliteedistandardeid ning iga hoone läbib põhjaliku kontrolli enne tehasest väljumist. Tellijad saavad ehituse käigus regulaarselt tutvuda hoone valmimisega ning oma ideid ellu viia. Eesmärk on pakkuda mitte ainult kvaliteetseid hooneid, vaid ka paindlikkust ja klientide rahulolu igas etapis.

Cube House’i püüdluseks on mitte ainult rahuldada klientide vajadusi, vaid ületada nende ootusi, luues ruume, mis inspireerivad ja rõõmustavad aastaid. Cube House’i loodud majad on rohkem kui lihtsalt kodud – need on kohad, kus sünnivad unistused ja igal nurgal peitub lugu.

Meie majatehas asub Raplamaal, Kohila vallas.

Instagram
Menüü